Zapisy

Jak zapisać dziecko:

1.Wybierz lokalizację sekcji najbliższą dla siebie.
2.Skontaktuj się z trenerem prowadzącym.

PIERWSZY TRENING GRATIS !!!

Jak przygotować dziecko do zajęć:

– koszulka na krótki rękaw,
– spodnie dresowe długie zakrywające kolana,
– klapki w których można przejść z szatni do sali – dzieci ćwiczą na boso. Korzystając w trakcie treningu z toalety dzieci musza założyć klapki. Na boso dzieci nie mogą przemieszczać się poza salą judo (dojo),
– woda do picia.

W trakcie ćwiczeń dzieci nie powinny posiadać ze względów bezpieczeństwa:
-kolczyków,
-jakichkolwiek wisiorków na szyi, pierścionków,
-bransoletek, zegarków na rękach,
-włosy długie powinny być spięte – dotyczy też chłopców z długimi włosami,
-we włosach nie powinno być żadnych spinek metalowych lub plastikowych.
Dziewczynki powinny mieć pod bluzą od judogi białą koszulkę sportową.
Według przepisów judo dotyczących zawodów i treningów, zawodnik nie powinien mieć na sobie żadnych części plastikowych i metalowych, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu sobie i przeciwnikowi lub partnerowi do ćwiczeń. Dotyczy to również gumek do włosów z metalowymi łącznikami. Wyjątkiem na treningu są zawodnicy posiadający dużą wadę wzroku gdzie muszą posiadać okulary. Najlepiej jak okulary będą plastikowe z tyłu łączone gumką i to trener w trakcie treningu decyduje w którym momencie należy je zdjąć np. do zabawy.

Popularna nazwa „Kimono do judo” to judoga (dżudoga) jest to ubiór do judo. Są różne odmiany judog, dla początkujących i zaawansowanych. Dla początkujących najczęściej można spotkać judogę z gładkiego materiału i to są stroje dla najmłodszych dzieci (przedszkolaków), natomiast dla grup: Judo Fun, Kids, Junior i Pro na trening należy posiadać judogę z materiału plecionego, których gramatura jest odpowiednia do treningu judo i jest przyjazna dla ciała.
Judogi takie mogą dodatkowo posiadać naszywkę klubową i plastron na plecach z imieniem i nazwiskiem.
Są to judogi firmy JUDOGA Gladiator Fighter Series (lub innych firm, które są dostępne w danym momencie). Judogi są BIAŁE lub NIEBIESKIE (są to jedyne kolory judog) w rozmiarach: 110 cm, 120, 130, 140, 150, 160 i 170 cm.
Takie judogi plecione można zamawiać u trenerów podczas zajęć lub drogą mailową lub SMS-owo.

Jeśli ktoś zamawia strój z innego źródła, proszę pamiętać o tym, że judogi szyte są z materiału plecionego, a nie z materiału gładkiego. Klubowo zaopatrujemy się w sklepie:

Gladiator-Fight.com
Odnośnie zakupu sprzętu do treningu proszę pytać trenerów.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!