Współpraca

Działające od 2007 roku Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe WINNER jest pozarządową Organizacją Pożytku Publicznego, mającą na celu pomaganie młodym, utalentowanym sportowcom i aktywne wspieranie ich rozwoju.

Od wielu lat prowadzimy zajęcia i zapoznajemy dzieci i młodzież z japońską sztuką walki – judo. To jeden z najszlachetniejszych i najbezpieczniejszych rodzajów walki, podparty ideą ciągłego samodoskonalenia. Słowo „judo” oznacza w języku japońskim „drogę ustępowania”, ale również „drogę do sprawności”, ponieważ służy nie tylko samoobronie, ale przede wszystkim uczy powściągliwości i pomaga kontrolować agresję.

Judo jest sztuką walki wymagającą systematyczności i wytrwałości – tylko poprzez regularny trening można osiągnąć wytyczone cele. Niestety, duża część naszych podopiecznych nie może sobie pozwolić na regularne opłaty związane z uprawianiem sportu: zakup sprzętu sportowego, wyjazdy na zawody i obozy sportowe. Sytuacja jest o tyle smutna, iż trudności  pojawiają się w momencie, gdy nasi uczniowie zaczęli już odnosić poważne sukcesy (m.in. kilkanaście medali na Mistrzostwach Polski jak i czołowe miejsca w Pucharach Polski)  To nas skłoniło do założenia stowarzyszenia WINNER i aktywnego poszukiwania sponsorów. Możecie Państwo pomóc młodym sportowcom poprzez przekazanie naszej organizacji 1% swojego podatku lub poprzez darowizny finansowe i rzeczowe. Każda forma pomocy jest dla nas bardzo cenna!

Z wyrazami szacunku,
 Maciej Kwiatkowski
Prezes Zarządu

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!