Internationale Judo League w Bytomiu i Super Liga Judo w Sobótce za nami !!!

Internationale Judo League w Bytomiu i Super Liga Judo w Sobótce za nami !!!

Miniony weekendy był pracowity dla naszych zawodników.🥋👍

Prócz Mistrzostw Polski Juniorów w Opolu, odbyła się Super Liga Judo w Sobótce i  International Judo League w Bytomiu.

Nasi zawodnicy godnie reprezentowali klub w tych zawodach 💪🥋👏

👉International Judo League w Bytomiu był mocnym turniejem, gdzie trudno było zdobyć medal.

Wywalczyliśmy:

🥉ARTEM POVAR.

V m. KAJA KOŃCA, PIOTR TRESZCZOTKO.

VII m. HUGO BERNADZIKOWSKI, JAN WOŁOSZYN.

W zawodach wzięli również udział: FILIP ADAMSKI, ALICJA FLOREK, MARIA GOŚCINIECKA, ANNA SZUMIGAJ, DOMINIK SZUMIGAJ, TOMASZ TRZEBIATOWSKI, TYMON ŁOJEWSKI. Niestety nie udało im się przejść walk eliminacyjnych.

👉SUPER LIGA JUDO:

🥇KRZYSZTOF PUZIO, MARCEL POWIEDZIAŁ, ALEKSANDER SZKURDŹ, MAKS MAJCHRZAK, JAKUBA MIKUŁY, KACPR KALKOWSKI, DAWID CYBULSKI, FRANCISZEK SOCHAŃSKI, ADAM BYKOWSKI, LUCYNA GOŁAWSKA, KORNELIA OWCZAREK.

🥈KAROLINA TULEJ, ALEKSANDER BIELA, ARTSIOMA HUBANAU, WOJCIECH WEŁYCZKO, KRZYSZTOF POLEWSKI, MICHAŁ KOŁODZIEJ, TOMASZA BIELAWNEGO, FILIP STÓŻKA, LEON BYRTEK, OLEKSANDR MOISEIENKO, JAKUB FIK, FRANCISZEK MARKOWSKI, LEON ONYSZKO, LEON ŁUCZYŃSKI, ARTEM POWAR.

🥉ALICJA KAMPA, ŁUCJA PIĘCIAK, EMILIA GUTKOWSKA, OSKAR BOBEL, SZYMON BENICKI, BARTOSZ PAPAJ, ANTONI DIAKUN, KYRYŁO MOISEIENKO, TADEUSZ MIŚ, ANTONI KMIEĆ, LUCJAN GARBOWICZ, DANIŁ MUZYCZENKO, KAROLA DĄBROWSKIEGO, FILIP BOBEL, MICHAŁ RYTELEWSKI, JAN ZALEWSKI, JAKUB WĘGLARZ, WIKTOR FELCENLOBEN, FILIP SKRZYPCZYŃSKI, TEODOR GARBOWICZ, EWA PIETRAKOWSKA, AGATA SKOTIS.

👉Dalsze miejsca zajęli: ERNEST SUSZCZYŃSKI, KACPER KOWAL, VLADYSLAV GREBINKOV, MICHAŁ KLĄSKAŁA, TOMASZ BRODZKI, JAKUB JANOWSKI, KSAWERY KAMYKOWSKI, ALEKSANDER KAMIŃSKI, SEBASTIAN MULARCZYK, BARTOSZ KAPUŚNIAK, ADRIAN KOŁUCKI, ALEKSANDER DĘBEK, DANIEL PIEŃCZEWSKI, DARIUSZ SIELICKI, MACIEJ ŁUKASIAK, KONSTANTY WOKAN, MAGDALENA KACZMAR, NATALIA TOMCZAK, ALICJA ŁUKASIAK, MILENA STĘŻAŁA, LAURA MORKISZ, JOANNA BUDNIAK, MARTYNA MIRECKA, KATARZYNA BOŻEK.

 

Kolejny udział , kolejne doświadczenie.👍💪

Tym bardziej cieszy fakt, że tak licznie nasi zwodnicy wzięli udział w zawodach, godnie reprezentując nasz klub 👏👍💪🥋👏

GRATULUJEMY !!!

Ostatnie wpisy

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!