WINNER JUDO CUP 2024 !!! PODSUMOWANIE.

WINNER JUDO CUP 2024 !!! PODSUMOWANIE.

Winner Judo Cup – 10 lecie klubu za nami !!!🏆👌
W naszym turnieju wystartowało 530 zawodników z 20 klubów z polski.👏
To był wyjątkowy dla nas dzień, że w tak licznym gronie zawodników i klubów mogliśmy świętować nasze 10 lecie.👍🥋
Dziękujmy wszystkim tym, którzy przyczynili się do rozwoju naszego klubu.
Rodzicom za zaufanie, którym nas darzą przyprowadzając swoje dzieci na treningi.
Wszystkim trenerom za zaangażowanie w pracę nad rozwojem zawodników i klubu.
Dyrektorom placówek w których możemy prowadzić treningi, między innymi:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 we Wrocławiu
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 22 we Wrocławiu
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15 Wrocław
Szkoła Podstawowa nr 36 Wrocław
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 21 Wrocław
Również serdeczne podziękowanie dla rodziców zaangażowanych w pomoc przy organizacji tego turnieju, naszym zawodnikom i trenerom. – DZIĘKUJEMY !!!
👉WSPÓLNIE TWORZYMY TEN KLUB – WINNER JUDO !!! 🥋👍👌
Dziękujemy sponsorom, darczyńcą i pozostałym firmą za wsparcie i pomoc przy organizacji Winner Judo Cup ‼️‼️
Dziękujemy za prowadzenie walk na najwyższym poziomie sędziom naszego turnieju👏.
WIELKIE GRATULACJE za udział w zawodach należą się zawodnikom naszego klubu , którzy dzielnie walczyli na Winner Judo Cup 🥋👍💪
A oto osiągnięte wyniki:
👉🥇
Bóbski Borys, Florek Aleksandra, Gacka Mateusz, Goławska Lucyna, Kampa Alicja, Kołodziej Michał, Końca Kaja, Nowak Aleksander, Rytelewski Michael, Szkurdź Aleksander, Szumigaj Dominik.
👉🥈
Baranowski Wojciech, Bernadzikowski Hugo, Dusza jakub, Dąbrowski Dawid, Florek Alicja, Główka Grzegorz, Havrylov Misha, Hetmańska Alicja, Janaś Barbara, Kamiński Jerzy, Kuczykowska Zuzanna, Kępka Adrianna, Mrożek Mateusz, Muzyczenko Danill, Pachla Mikołaj, Patura Oliwier, Povar Artem, Prybuś-Hadaś Nadia, Szymański Łukasz, Tarnowski Antoni, Treszczetko Piotr, Tulej Karolina, Witek Sebastian, Wołoszyn Jan, Zalewski Jan, Żyła Maciej.
👉🥉
Berkowski Gerard, Bernadzikowski Maksym, Bobel Filip, Borowski Michał, Ciepły Aleksandra, Cybulski Dawid, Dawidowicz Ignacy, Diukan Antoni, Dobosz Antoni, Drużga Helena, Figiel Kazimierz, Garbowicz Lucjan, Hetmański Mikołaj, Janaś Wojciech, Jankowski Jakub, Jodko-Karciarz Stanisław, Józefowicz Amelia, Kaczmarek Magdalena, Kmieć Piotr, Kocik Jerzy, Kotas Józef, Krawczyk Jakub, Magier Aleksander, Markowski Franciszek, Mały Lena, Michalczyk Adam, Moiseienko Oleksandr, Morkisz laura, Niechniedowicz Mikołaj, Nieckarz Adam, Owczarek Kornelia, Pobudejski Adam, Regimowicz Maciej, Rukasz Jerzy, Sekuła Franek, Skoczek Alan, Sochański Franciszek, Stężała Milena, Szumigaj Anna, Tomczak Natalia, Tomczyk Dariusz, Wokan Matylda, Zając Jakub, Zwoliński Ignacy, Łuczyński Leon.
👉Na miejscach 5-7
Adamski Filip, Bednarski Aleksander, Benicki Szymon, Bielweicz Jakub, Bożek Katarzyna, Budnik Joanna, Bułat Maksymilian, Cebulski Mikołaj, Chamiec Jakub, Chodowany Robert, Choromańska Aleksandra, Cichosz Krzysztof, Czajkowski Mikołaj, Czerna Szymon, Czyżewski Jakub, Demchenko Taras, Felcenloben Wiktor, Fijołek Patryk, Gaelwski Grzegorz, Garbowicz Teodor, Garycka Aleksandra, Golańska Liliana, Grebinkov Vladyslav, Guerquin Piotr, Głogowski Bruno, Hryniewicz Aleksander, Kaczmarek Wiktoria, Kamiński Aleksander, Kasprzak Hanna, Kimchenko Mark, Klocko Szymon, Kląskała Michał, Kokoszczyński Tymon, Kosiek Dominik, Kotas Adam, Kowal Kacper, Kościółek Tomasz, Kuczykowski Mateusz, Ludwinowicz Baltazar, Michalczyk Julia, Mikuła Jakub, Miś Tadeusz, Mularczyk Sebastian, Najdzion Piotr, Olszowski Stanisław, Papaj Bartosz, Pieńczewski Daniel, Piotrowski Antoni, Pięciak Łucja, Pobudejska Hanna, Pruchnik Patryk, Puzio Krzysztof, Radmoski Aleksnader, Said Marcel, Sakowicz Jędrzej, Shpota Oleksii, Sielicki Dariusz, Skoczek Ines, Skrzypczyński Filip, Szakiel Hubert, Tolkachov Andrii, Turbiłowicz Jan, Tymchenko Avrelii, Urban Ustym, Wełyczko Wojciech, Wirkijowski Filip, Wokan Konstanty, Wróbel Adam, Wójcik Leon, Yokarchuk Tamara, Łojewski Tymon, Łukasiak Alicja, Łukasiak Maciej, Żyła Grzegorz.
GRATULUEMY ‼️

Ostatnie wpisy

Przerwa wakacyjna !!!

W okresie wakacji od dnia 24.06. do 2.09.2024r. treningi w naszych sekcjach nie będą się odbywały. O rozpoczęciu treningów od września dla poszczególnych sekcji podamy

Czytaj dalej...

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!