馃馃弳 WSS Winner triumfuje w Super Lidze Judo! 馃弳馃

馃馃弳 WSS Winner triumfuje w Super Lidze Judo! 馃弳馃

17 lutego 2024 roku by艂 dniem pe艂nym ekscytuj膮cych emocji dla klubu WSS Winner, gdy偶 w艂a艣nie tego dnia z dum膮 podnie艣li艣my puchar za zaj臋cie pierwszego miejsca w Super Liga Judo za sezon 2023! To niesamowite osi膮gni臋cie jest wynikiem nieustaj膮cej determinacji, ci臋偶kiej pracy i niez艂omnej pasji naszych zawodnik贸w i trener贸w.

W trakcie sezonu 2023 nasz klub zdoby艂 imponuj膮c膮 liczb臋 268 medali, co potwierdza nasz膮 dominacj臋 na macie! Spo艣r贸d nich a偶 71 to z艂ote medale, 96 srebrnych i 101 br膮zowych. To nie tylko liczby, to historia determinacji, po艣wi臋cenia i wsp贸lnych wysi艂k贸w wszystkich cz艂onk贸w WSS Winner.

Dzi臋kujemy naszym trenerom za ich ci臋偶k膮 prac臋 i wytrwa艂o艣膰 w prowadzeniu naszych zawodnik贸w na szczyty. Dzi臋kujemy tak偶e naszym zawodnikom za ich niez艂omn膮 wol臋 i po艣wi臋cenie w d膮偶eniu do perfekcji na macie. Bez Waszej pasji i oddania nie osi膮gn臋liby艣my tego sukcesu.

To nie tylko puchar dla klubu, ale r贸wnie偶 dla ca艂ej naszej spo艂eczno艣ci, kt贸ra wspiera nas na ka偶dym kroku. Jeste艣my wdzi臋czni za Wasze wsparcie i obietnic臋 dalszego sukcesu.

Jeste艣my gotowi na kolejne wyzwania i wierzymy, 偶e z takim samym zaanga偶owaniem i po艣wi臋ceniem osi膮gniemy jeszcze wi臋cej w przysz艂o艣ci!

Ostatnie wpisy

Masz pytania?

Skontaktuj si臋 z nami ju偶 teraz!