OBOZY LATO 2023. WAŻNE INFORMACJE !!!

OBOZY LATO 2023. WAŻNE INFORMACJE !!!

Obozy lato 2023 r. Dźwirzyno i Borowice.

Na naszej stronie pojawiły się dokumenty obozowe. W zakładce obozy/dokumenty wyjazdowe

Do wypełnienia są: karta obozowa i zgoda na leczenie. Należy je dostarczyć przed wyjazdem lub najlepiej przed końcem roku szkolnego przekazać trenerowi prowadzącemu.

W karcie obozowej w pkt III. Informacja o szczepieniach. Jako rodzice/opiekunowie możecie sami wypełnić ten pkt i go podpisać.

IV. Orzeczenie o stanie zdrowia. Jeśli uczestnik posiada aktualne badania sportowo-lekarskie lub orzeczenie od lekarza, że nie ma przeciwskazań zdrowotnych do amatorskiego trenowania judo to wystarczy podpis rodzica/opiekuna i dołączyć ksero tych badań do karty. Jeśli nie posiada, należy udać się do lekarza w celu podbicia karty. Jeśli tego punktu lekarz nie wypełni, to jako rodzice/opiekunowie sami wypełniacie ten punkt i podpisujecie się.

Jednocześnie informujemy, że każdy zawodnik trenujący w naszym klubie powinien posiadać aktualne badania sportowo-lekarskie lub orzeczenie od lekarza o braku przeciwskazań zdrowotnych do treningów judo.

W dokumencie : Informacje wyjazdowe  – są szczegóły odnośnie wyjazdu na poszczególne obozy i jak przygotować uczestnika do wyjazdu.

Pozostałą kwotę za obóz w Dźwirzynie należy uiścić do 30 czerwca 2023r. Za obóz w Borowicach do 15 lipca 2023 r.

Istniej możliwość otrzymania faktury za obóz. Proszę przed wyjazdem na dany obóz zgłosić ten fakt mailem na: dp.winnerjudo@gmail.com

Każdy uczestnik otrzyma koszulkę obozową. Proszę do 20 czerwca podać rozmiar koszulki dla uczestnika. Rozmiar przekazać trenerowi prowadzącemu daną sekcję.

122 cm/6 lat       134 cm/8 lat        146 cm/10 lat        158 cm/12 lat
Dokładniejsza rozmiarówka znajduje się w tabelach rozmiarów poniżej:
    

Ostatnie wpisy

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!