Super Liga Judo – Jordanów Śląski za nami !!!

Super Liga Judo – Jordanów Śląski za nami !!!

Kolejna odsłona Super Ligi Judo za nami !!!
Tym razem zawody odbył się w Jordanowie Śląskim 13.11.2022.
Oczywiście nie mogło nas na tych zawodach zabraknąć 🤙👍
A oto wyniki, dzielnych zawodników z naszego klubu 👌🥋💪🔥:
🥇Złote medale wywalczyli:
👉Bruno Kucia
👉Antoni Dobosz
👉Franciszek Dobosz
👉Filip Skrzypczyński
👉Natalia Jeznach
👉Zuzanna Kuriata
👉Anna Szumigaj
👉Barbara Janaś
👉Kaja Końca
👉Filip Adamski
👉Zofia Włodarczyk
👉Joanna Irzabek
👉Tomasz Hawryłkiewicz
👉Jan Duda
👉Józef Lach
👉Michał Bartyński
🥈Srebrne medale wywalczyli:
👉Kacper Szympel
👉Tymon Łojewski
👉Piotr Treszczotko
👉Kacper Grabuś
👉Natalia Białkowska
👉Michał Wojas
👉Szymon Leśniak
👉Dominik Szumigaj
👉Adam Kotas
👉Hugo Bernadzikowski
👉Leon Łuczyński
👉Roman Klimenko
👉Igor Stypuła
👉Jędrek Karcz
👉Hania Duda
👉Piotr Irzabek
👉Zuzanna Kuczykowska
👉Ala Łukasiak
👉Laura Morkisz
👉Tomasz Bartyński
👉Aleksander Pokrywka
👉Płaszczyńska Dominika
🥉Brązowe medale wywalczyli:
👉Maria Zimna
👉Tomasz Walkowiak
👉Hania Pobudejska
👉Wiktoria Kaczmarek
👉Bartosz Trzaska
👉Weronika Jasztal
👉Bartosz Oborzyński
👉Aleks Klinger
👉Jeremiasz Czajka
👉Mateusz Goławski
👉Maksym Bernadzikowski
👉Maciej Miąso
👉Jakub Janowski
👉Daniel Pieńczewski
👉Wiktor Zadrożny
👉Matvii Subbotin
👉Tadeusz Józwik
👉Daniil Voloshyn
👉Kacper Kalkowski
👉Jan Wołoszyn
👉Martyna Mirecka
👉Milena Sławuska
👉Leon Wróbel
👉Artem Klymenko
👉Artem Povar
👉Piotr Kmieć
👉Filip Wirkijowski
👉Patryk Dudziec
👉Amelia Józefowicz
👉Maciej Łukasiak
👉Patryk Dudziec
👉Andrzej Karpowicz
👉Grzegorz Galewski
🎗Poza podium zawody zakończyli:
Tomasz Trzebiatowski, Nikodem Jakubczak, Aleksander Połaczewski, Adam Pobudejski, Cezary Gratka, Kacper Śliwa, Aleksandra Garycka, Julia Chruściel, Borys Plawgo, Jarosław Melnychuk, Sebastian Witek, Patryk Fijołek, Orjan Flaszczyński, Gabriel Tórz, Michał Misiak, Kinga Pępkowska, Aleksandra Podgórską, Krzysiu Adamek, Kuba Watras,
Również wspaniale się spisali zawodnicy i zawodniczki z zaprzyjaźnionej sekcji w MDK Fabryczna.
Wywalczyli:
🥇Złote medale wywalczyli:
👉Jakub Wojnar
👉Andrii Feoktistov
👉Stanisław Ziółkowski
👉Roman Stetsiun
👉Lidia Krawczyk
👉Marcel Michalski
👉Michał Tarabichi
🥈Srebrne medale wywalczyli:
👉Michalina Szmigiel
👉Leon Kraszewski
👉Antonii Radny
🥉Brązowe medale wywalczyli:
👉Aleksander Hoffmann
👉Filip Kurczyna
👉Dominik Szkudlarek
👉Norbert Jatczak
👉Zuzanna Dorlet
👉Jakub Smoleń
🎗Poza podium zawody zakończyli:
Kamil Dorlet, Nika Kaspruk, Amelia Kaczmarek, Odeta Stosio.
GRATULUJEMY ‼‼‼‼‼‼‼‼‼‼‼‼
Foto relacja na naszym fanpage :

Ostatnie wpisy

Przerwa wakacyjna !!!

W okresie wakacji od dnia 24.06. do 2.09.2024r. treningi w naszych sekcjach nie będą się odbywały. O rozpoczęciu treningów od września dla poszczególnych sekcji podamy

Czytaj dalej...

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!