Mistrzostwa Polski Młodzików – Piła 2021.

Mistrzostwa Polski Młodzików – Piła 2021.

W miniony weekend odbyły się w Pile Mistrzostwa Polski Młodzików .

Najlepiej z zawodników reprezentujących nasz klub w tych zawodach wypadła Maria Gościniecka, która w kategorii wagowej do 44 kg wywalczyła VII miejsce. Na IX miejscy zawody zakończyła Nikola Figiel w kategorii do 52 kg. Jacek Konieczny w wadze do 55 kg po dwóch wygranych i dwóch przegranych walkach zakończył udział w turnieju. Był to pierwszy start naszych zawodników w turnieju rangi mistrzowskiej i na pewno doświadczenie zebrane zaprocentuje na przyszłość.

Gratulujemy!!!

Ostatnie wpisy

Przerwa wakacyjna !!!

W okresie wakacji od dnia 24.06. do 2.09.2024r. treningi w naszych sekcjach nie będą się odbywały. O rozpoczęciu treningów od września dla poszczególnych sekcji podamy

Czytaj dalej...

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!