Eliminacje Regionu III do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.

Eliminacje Regionu III do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.

8 maja 2021r.  zakończyliśmy eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych Regionu III w Lesznie, w których bardzo dobrze zaprezentowali się podopieczni naszego klubu. Pięcioro zawodników wywalczyło awans do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Kwalifikacje wywalczyli: Michał Bolak i Maksymilian Chudzik w kategorii do 60 kg. Mateusz Chudzik – 73 kg. Jan Ejchart i Patryk Cilindź – 90 kg. Gratulujemy !!! Trzymamy kciuki za udany występ naszych zawodników w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 🥋👍💪🤙

Ostatnie wpisy

Przerwa wakacyjna !!!

W okresie wakacji od dnia 24.06. do 2.09.2024r. treningi w naszych sekcjach nie będą się odbywały. O rozpoczęciu treningów od września dla poszczególnych sekcji podamy

Czytaj dalej...

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!