Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe WINNER  
 
Działające od 2007 roku Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe WINNER jest pozarządową Organizacją Pożytku Publicznego, mającą na celu pomaganie młodym, utalentowanym sportowcom i aktywne wspieranie ich rozwoju.

Od wielu lat prowadzimy zajęcia i zapoznajemy dzieci i młodzież z japońską sztuką walki – judo. To jeden z najszlachetniejszych i najbezpieczniejszych rodzajów walki, podparty ideą ciągłego samodoskonalenia. Słowo „judo” oznacza w języku japońskim „drogę ustępowania”, ale również „drogę do sprawności”, ponieważ służy nie tylko samoobronie, ale przede wszystkim uczy powściągliwości i pomaga kontrolować agresję.

Judo jest sztuką walki wymagającą systematyczności i wytrwałości – tylko poprzez regularny trening można osiągnąć wytyczone cele. Niestety, duża część naszych podopiecznych nie może sobie pozwolić na regularne opłaty związane z uprawianiem sportu: zakup sprzętu sportowego, wyjazdy na zawody i obozy sportowe. Sytuacja jest o tyle smutna, iż trudności  pojawiają się w momencie, gdy nasi uczniowie zaczęli już odnosić poważne sukcesy (m.in. kilkanaście medali na Mistrzostwach Polski jak i czołowe miejsca w Pucharach Polski)  To nas skłoniło do założenia stowarzyszenia WINNER i aktywnego poszukiwania sponsorów. Możecie Państwo pomóc młodym sportowcom poprzez przekazanie naszej organizacji 1% swojego podatku lub poprzez darowizny finansowe i rzeczowe. Każda forma pomocy jest dla nas bardzo cenna!

Gorąco dziękujemy za Państwa zainteresowanie. Wspólnie pomóżmy wrocławskim dzieciom!Oto nasze dane kontaktowe:

Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe WINNER
KRS: 0000272630
Prezes: mgr Maciej Kwiatkowski
Adres: ul. Kolista 17,  54-151 Wrocław
Telefon: 604132827  /  604100805 
E-mail: mk.winnerjudo@gmail.com


Raz jeszcze bardzo dziękujemy w imieniu własnym i naszych podopiecznych.


Z wyrazami szacunku,
                                                  Mgr Maciej Kwiatkowski
Prezes Zarządu

 


Szybki Kontakt

Trener: Maciej Kwiatkowski
Tel. + 48 604-13-28-27
E-mail: mk.winnerjudo@gmail.com
 
Informację o sekcjach znajdują się w dziale "nasze sekcje"


Najnowsza galeria

 
 


  Start  Zajęcia  |  Nasze sekcje  |  Trenerzy  Osiągnięcia  Obozy  O Judo  |  Galeria  Do pobrania  |  Winner  |  Kontakt

© MK Judo - Szkoła charakteru. 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: hajime studio