International Judo League - Bytom 2019.
Data dodania: 2019-04-16
Dnia 13.04.2019 rozegrana została kolejna edycja International Judo League tym razem w Bytomiu. W zawodach wzięło udział ponad 800 zawodników i stały one na wysokim poziomie. Nasz klub reprezentowało 6 zawodników, najlepiej zaprezentował się Antoni Walczak który zdobył  medal wygrywając 3 walki przed czasem niestety w finale musiał uznać wyższość rywala.  medal po ciężkich bojach zdobył Michał Bolak,7 miejsca zajęli Wiktor Galiński i Marysia Gościniecka natomiast Bartek Burkowski i Jacek Konieczny nie przebrneli walk eliminacyjnych.
Gratulujemy !!!
Treningi judo.
Data dodania: 2019-04-09
Informujemy, że treningi we wszystkich naszych sekcjach odbywają się zgodnie z planem.
Puchar Europy Kadetów - Teplice 2019.
Jakub Malinowski jako reprezentant Polski wziął udział w Pucharze Europy Kadetów w Teplicach. 1 wygrana i 1 przegrana walka, takim bilansem Kuba zakończył udział w tych zawodach. Lekki niedosyt pozostaje, ale doświadczenie zebrane na pewno zaprocentuje przy kolejnych zawodach.
Gratulacje !!!
W Tyńcu Małym odbyły się eliminacje regionu III do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów Młodszych).
Trzech zawodników naszego klubu wywalczyło awans do finałowych zawodów, które odbędą się 26-27 kwietnia w Kielcach......
Data dodania: 2019-03-27
Kolejne zawody to Internationale Judo League 13 kwietnia 2019 r. w Bytomiu.
Udział przeznaczony dla zawodników z grup średnio i zaawansowanych, urodzonych w latach 2003-2011.
Zgłoszenia u trenerów do 11 kwietnia 2019r.
Opłata startowa 40 zł.
Komunikat w zakładce Do pobrania
Okami Cup 2019 - Oborniki Śląskie
Data dodania: 2019-03-25
7 kwietnia 2019r. w Obornikach Śląskiech odbędą się zawody judo - Okami Cup.
W zawodach udział mogą wziąć zawodnicy urodzeni w latach 2004 - 2011.
Zgłoszenia u trenerów do 5 kwietnia 2019r.
Zapraszamy do udziału zawodników z grup zaawansowancyh i średnio zaawansowanych.
Komunikat zawodów w zakładce Do pobrania

Szybki Kontakt

Trener: Maciej Kwiatkowski
Tel. + 48 604-13-28-27
E-mail: mk.winnerjudo@gmail.com

Informację o sekcjach znajdują się w dziale "nasze sekcje"

Stowarzyszenie WINNER

Przekaż 1% podatku na rzecz Wrocławskiego Stowarzyszenia Sportowego Winner

krs 0000272630

Najnowsza galeria

Start  Zajęcia  |  Nasze sekcje  |  Trenerzy  Osiągnięcia  Obozy  O Judo  |  Galeria  Do pobrania  |  Winner  |  Kontakt

Projekt i wykonanie: hajime studio