JUDOM. Bądź aktywny w domu.  
Data dodania: 2020-03-25  
Drodzy klubowicze!
Nie wiadomo jak długo potrwa ta trudna dla nas wszystkich sytuacja związana z epidemią. Jednak my jesteśmy judokami-wojownikami, tak więc walczymy. Koronawirus nie zmusi nas do zaprzestania działalności, musimy tylko dostosować się do nowej rzeczywistości.
Dlatego w trosce o naszych zawodników, nie będziemy pozostawiać ich samych. Proponujemy treningi przed monitorem komputera, które mają za zadanie podnieść sprawność ogólną, niezbędną do treningu judo.
Na początek proszę się zapoznać z naszą propozycją ćwiczeń specjalnie przygotowanych na tą przerwę.
Wszystkie filmy są tutaj:
Pierwsze zadanie, jest zapoznanie się ze wszystkimi ćwiczeniami, które demonstrują nasi zawodnicy. Jeśli już to zrobicie i uda się poprawnie je wykonywać, to następny krok - utrwalanie poprzez kilkukrotne powtarzanie (3 serie po 10 powtórzeń).
Nie ćwiczymy tego codziennie, tylko co 2-3 dzień, natomiast można sobie to urozmaicać treningiem gibkościowym, który jest prowadzony przez Kubę Malinowskiego.
Każdy trening poprzedzamy rozgrzewką, którą demonstruje Michał Bolak - Rozgrzewka.
Na zapoznanie się z ćwiczeniami macie czas do 3 kwietnia, po tym terminie, będę na podstawie tych ćwiczeń rozpisywał treningi dla Was.
Propozycja ćwiczeń jest również w parach, czyli można ćwiczyć z rodzeństwem lub z mamą, lub z tatą.
OGŁASZAMY KONKURS:
Przysyłajcie nam zdjęcia z tych domowych treningów, z podpisem zdjęcia, kto ćwiczy. Możecie przysyłać codziennie zdjęcia jak aktywnie spędzają czas nasi podopieczni. Te osoby, które najwięcej zdjęć wyślą będą nagrody (gadżety klubowe). Na razie konkurs będzie trwał do 14 kwietnia.
Zdjęcia wysyłajcie na: camp.winnerjudo@gmail.com
Powodzenia !!!


 « powrót

 


Szybki Kontakt

Trener: Maciej Kwiatkowski
Tel. + 48 604-13-28-27
E-mail: mk.winnerjudo@gmail.com
 
Informację o sekcjach znajdują się w dziale "nasze sekcje"


Stowarzyszenie WINNER

Przekaż 1% podatku na rzecz Wrocławskiego Stowarzyszenia Sportowego Winner

krs 0000272630


Najnowsza galeria

 
 
 


  Start  Zajęcia  |  Nasze sekcje  |  Trenerzy  Osiągnięcia  Obozy  O Judo  |  Galeria  Do pobrania  |  Winner  |  Kontakt

© MK Judo - Szkoła charakteru. 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: hajime studio