XI Winner Cup 2019  
Data dodania: 2019-12-20  
Zawody na dla najmłodszych za nami. W minioną niedzielę odbył się XI Winner Cup 2019 , zawody pierwszego kroku przeznaczone dla zawodników ze wszystkich naszych grup naborowych. Udział w nich wzięło ponad stu zawodników z naszych sekcji SP36 Hajdrych Tomasz , SP26, SP32 Tomasz Piotrowski ,SP25 Dariusz Płaszczyński, Konrad Klecuń, Księże Małe Paweł Korycki, SP22 Katarzyna Wójtowicz, SP33 Maciej Kwiatkowski.
W tym turnieju nie liczyło się zwycięstwo , dla nas najważniejszy był udział w zawodach, aby najmłodsi potrafili przełamać swój stres i stanąć do walki - To jest dla nas zwycięstwo !!!
W trakcie zawodów podsumowaliśmy ranking klubowy, gdzie wyróżnieni zostali zawodnicy, którzy zajęli miejsca od 1 do 11. Ranking klubowy prezentuje się następująco:
1 Maria Gościniecka
2.Antoni Walczak
3 Burkowski Bartosz
4 Chudzik Maks
5 Dobosz Franciszek
6 Śliz Hubert
7 Bolak Michał
8 Hołysz Julia
9 Dobosz Antoni
10 Drzemicka Aleksandra
11 Śliz Jan
Wyróżnienie dla Jakuba Malinowskiego, który jako pierwszy w historii naszego klubu zdobył medal Mistrzostw Polski.
Po turnieju odbyły się egzaminy na wyższe stopnie szkoleniowe KYU, gdzie ponad 120 zawodników ze wszystkich naszych sekcji zaliczyło pomyślnie egzamin KYU.
W trakcie zawodów można było kupić pyszną kawę i tu podziękowania dlaKrzyśka Zamęckiego i zjeść wspaniałe ciasta z wypieków domowej roboty, za które chcielibyśmy bardzo podziękować tym, którzy dla nas je zrobili, a przede wszystkim Emili Krzyś,  Barbara Krzyś, Dawid Fijołek, Maria Płaszczyńska, Marta Herbut.
A oto bohaterowie XI Winner Cup 2019:
1m.Hetnał Leonard, Zimna Maria, Lach Józef, Misiuna Borys, Berkowski Gerard, Szymański Przemek, Wiciarz Borys, Paprocki Aleksander, Wituszyński Iwo, Skrzypczyński Filip, Tomashevskyi Borys,Lemiszko Szymon ,Szumigaj Anna, Fiołek Patryk, Karpowicz Marcin, Wnęk Michał, Kittay Kuba, Jasiński Olek, Irzabek Piotr, Wokan Konstanty, Osowski Jan, Berkowska Gabriela, Chorowski Piotr, Bernadzikowski Maksym, Novosolow Adrian, Rait Zuzanna, Kagan Franciszek, Szumigaj Dominik, Białkowska Natalia, Szymański Łukasz, Jakubczak Nikodem, Cyprus Franciszek, Herbut Aleksander.2m. Adamek Jan, Urbaniak Wojtek, Mac Michał, Włodarska Lidia, Sochański Franek, Vasylyk Daniel, Waszkiewicz Igor, Sobczyk Julia, Gugała Emilia, Irzabek Asia, Kintzler Antoni, Górnicki Damian, Gełej Stefan, Wójtowicz Lena, Włodarski Ignacy, Handoha Adam, Końca Kaja, Daciuk Wiktor, Mysiura Veronika, Kołucki Adrian, Bojan Filip, Miąso Maciej, Maczkowiak Szymon, Śliwa Kalina, Gonda Piotr, Paradowski Mikołaj, Łukasiak Alicja, Howczaruk Oliwier, Kapuśniak Bartek, Wojas Michał, Mokrzyński Jan, Górecki Aleksander, Wojtkun Piotr.3m. Skonieczny Cyprian, Kowalczyk Kacper, Kępka Leon, Bosiacki Tymoteusz, Gustafsson Aleks, Szymański Igor, Sławiński Damian, Grzebieluch Maciej, Popieralska Hanna, Maćkowiak Tomasz, Budnik Bartłomiej, Libeutmal Hanna, Dęmski Dawid, Maruda Jan, Pactwa Mikołaj, Nowicki Andrzej, Krawczyk Filip, Zimny Stanisław, Urbański Kacper, Wirkijowski Filip, Piela Emilia, Obiała Gabriela, Fuczko Wiktor, Radwan-Olszewski Kacper, Ziniak Michalina, Glazer Daniel, Majda Antoni, Ogiński Dominik, Drożdżowska Hanna, Płochow Mikołaj, Wiśniewski Natan, Wasilewski Maksym, Gabriel Krystian, Żywiczka Jan, Bartyński Tomasz.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów i tym, którzy zaliczyli pozytywnie egzamin na stopnie KYU !!!
Galeria zdjęć z zawodów


 « powrót

 


Szybki Kontakt

Trener: Maciej Kwiatkowski
Tel. + 48 604-13-28-27
E-mail: mk.winnerjudo@gmail.com
 
Informację o sekcjach znajdują się w dziale "nasze sekcje"


Stowarzyszenie WINNER

Przekaż 1% podatku na rzecz Wrocławskiego Stowarzyszenia Sportowego Winner

krs 0000272630

 
 
 


  Start  Zajęcia  |  Nasze sekcje  |  Trenerzy  Osiągnięcia  Obozy  O Judo  |  Galeria  Do pobrania  |  Winner  |  Kontakt

© MK Judo - Szkoła charakteru. 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: hajime studio