Kolejne zawody Pucharu Polski za nami.
Data dodania: 2013-03-27
W dniu 23.03.2013r. w Suchym Lesie odbyły się pierwszy w tym roku Puchar Polski Młodzików i Młodziczek.
Były to zawody na podstawie których stworzono ranking młodzików i młodziczek. Ranking ten będzie uwzględniany
przy rozstawianiu zawodników do Mistrzostw Polski Młodzików.
W turnieju tym brali udział nasi zawodnicy. Najlepiej spisał się Maciej Stańczyk zajmując V miejsce w wadze 38kg. Kamil Dąbrowski kat. 46kg i Maciej Olejnik kat.60kg nie zdołali dotrzeć do strefy medalowej.
Dzień później do rywalizacji stanęli juniorzy i juniorki młodsze.
Najlepiej spisała się Kamila Pasternak w wadze +70kg, która wraca do dobrej dyspozycji po długiej przerwie spowodowanej kontuzją.Wygrała wszsytkie swoje walki i zajęła I miejsce.
Również dobrze wypadł Wojciech Punda w wadze do 60kg zajmując VII miejsce. Krzystof Gryglewicz w wadze do 55kg zajął IX miejsce.
Natomiast Adrianna Terbert kat 63kg, Wojciech Bronsztejn kat. 60kg, Dawid Piersiak kat. 66kg, Daniel Piersiak kat. 55kg nie zdołali dotrzeć do strefy medalowej.
Nadmienię tylko ,że są to młodzi zawodnicy, którzy rokują nadzieję na przyszłość.

E-mail: mk.winnerjudo@gmail.com

Informację o sekcjach znajdują się w dziale "nasze sekcje"

Stowarzyszenie WINNER

Przekaż 1% podatku na rzecz Wrocławskiego Stowarzyszenia Sportowego Winner

krs 0000272630

Najnowsza galeria

Start  Zajęcia  |  Nasze sekcje  |  Trenerzy  Osiągnięcia  Obozy  O Judo  |  Galeria  Do pobrania  |  Winner  |  Kontakt

Projekt i wykonanie: hajime studio