X WINNER CUP - 2018  
Data dodania: 2018-12-21  

15 grudnia odbył się Turniej Judo Pierwszego Kroku dla zawodników i zawodniczek z naszego klubu, był to X Winner Cup. Wzięło w nich udział 93 uczestników z grup naborowych z sekcji:

Księża Małego, SP 25, SP 26, SP 36, SP 33 i SP32. Nie zabrakło pierwszych oznak szczęścia ze zwycięstwa i łez po przegranej walce, najważniejszy był udział w tych zawodach,a to dla rodziców i trenerów jest oznaką zwycięstwa.

Po turnieju odbyły się egzaminy na wyższe stopnie szkoleniowe KYU. 78 zawodników i zawodniczek z naszych sekcji zmieniło kolor pasów.

Gratulujemy !!!

Wyniki X Winner Cup przedstawiają się następująco:

Złote medale zdobyli:

Zuzel Oliwia, Suk Rafał, Łazarewicz Franciszek, Rejdych Mieszko, Łojewski Tymon, Jurczyk Tomasz, Maruda Jan, Uzar Hanna, Pokrywka Aleksander, Winiarski Andrzej, Sember Marcel, Andrasiewicz Szymon, Andrasiewicz Zuzanna, Arciszewski Mikołaj, Janeczek Artur, Wilczewska Małgorzata, Marczewski Dorian, Rumiński Bartosz, Szpik Mikołaj, Leśniak Szymon, Józwik Stanisław, Jankowska Barbara, Molendo Pola, Karcz Jędrek, Urbański Kacper, Bojanowska Hanna, Kwiatkowski Kacper, Kochman Antoni, Morkisz Laura, Honczaruk Oliwier.

 

Srebrne medale zdobyli:

Józwik Tadeusz, Kagan Franciszek, Urbaniak Wojciech, Mac Michał, Białogłowy Jan, Pluskota Władysław, Stanisz Maksymilian, Raif Zuzanna, Wątor Agata, Nowicki Andrzej, Wojas Maciej, Jurczyk Robert, Sienkiewicz Gabriela, Zieliński Ksawier, Padewski Antoni, Brzozowska Maja, Andrasiewicz Piotr, Balej Kajetan, Węgrzynowski Jan, Tomczuk Mirosław, Mirecki Stanisław, Końca Maja, Kopij Mateusz, Krawczyk Filip, Wojtasik Kinga, Wyspiański Karol, Kuczkowska Zuzanna, Skokoń Krzysztof, Skorupski Tomasz, Mirosławska Liliana.

 

Brązowe medale zdobyli:

Ogiński Kacper, Majda Antoni, Janutka Dominik, Ogiński Dominik, Racek Kacper, Czopik Jakub, Świerczewski Michał, Kaliciak Michał, Schvetsov Lev, Steinhof Igor, Trościanko Artur, Steinhof Karina, Jędrychowski Adam, Jędrychowski Jakub, Schvetsov Michał, Iwanicki Adam, Sirojć Krzysztof, Józwik Aleksandra, Stachnik Janina, Kmieć Piotr, Kwietniewski Szymon, Irzabek Joanna, Irzabek Piotr, Mikołajczyk Jan, Kintzler Antoni, Lach Józef.


GALERIA ZDJĘĆ X WINNER CUP

 


 « powrót

 


Szybki Kontakt

Trener: Maciej Kwiatkowski
Tel. + 48 604-13-28-27
E-mail: mk.winnerjudo@gmail.com
 
Informację o sekcjach znajdują się w dziale "nasze sekcje"


Stowarzyszenie WINNER

Przekaż 1% podatku na rzecz Wrocławskiego Stowarzyszenia Sportowego Winner

krs 0000272630


Najnowsza galeria

 
 
 


  Start  Zajęcia  |  Nasze sekcje  |  Trenerzy  Osiągnięcia  Obozy  O Judo  |  Galeria  Do pobrania  |  Winner  |  Kontakt

© MK Judo - Szkoła charakteru. 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: hajime studio