Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe „Winner” w klasyfikacji klubowej II Edycji Super Liga Judo zajmuje II miejsce.🥈

Po czterech turniejach w Sobótce, Kobierzycach, Świdnicy i Oleśnicy, Super Ligi Judo klubowo zajmujemy wysokie II miejsce.
Dziękujemy wszystkim tym, którzy do końca czekali na dekoracje. Cieszymy się, że tak dużo zawodników naszego klubu brało udział w podsumowaniu II Edycji SLJ. Wspólnie mogliśmy razem stanąć na podium, trenerzy i zawodnicy w myśl SLJ, „One team, one dream”. To my razem tworzymy ten klub! 🔥

Podziękowania dla organizatorów SLJ za super imprezę. 👏🏻
W sumie w II Edycji SLJ wzięło udział z naszego klubu 117 zawodników i zawodniczek z sekcji SP 26, SP 36 i SP 33. Każdy dołożył cegiełkę do tego sukcesu. 🥋
A są to: 
Dobosz Antoni, Dobosz Franciszek, Hołysz Julia, Zawadzki Jan, Śliz Hubert, Kucia Bruno, Malinowski Jakub, Chwałek Piotr, Bolak Michał, Sapilak Hanna, Sapija Tomasz, Szpik Michał, Chudzik Mateusz, Walczak Antoni, Gołembicki Jakub, Czabanowska Gabriela, Mrozek Vanessa, Zowczak Jacek, Kazek Tomasz, Kowalewski Michał, Rawiak Lucjan, Rawiak Mikołaj, Fidler Adrian, Michalec Jakub, Lewandowski Mateusz, Bereska Maja, Templin Aleksander, Dąbrowski Damian, Sapilak Krzysztof, Chudzik Maksymilian, Świda Aleksander, Abramowicz Antoni, Antonik Gabriela, Przybył Paweł, Pisula Maja, Pisula Amelia, Pietrow Mateusz, Mielczarek Franciszek, Swatowska Klaudia, Krupa Jakub, Konieczny Tomasz, Kołacka Amelia, Łuszczkiewicz Błażej, Ryglowski Szymon, Konieczny Jacek, Pitek Amelia, Mikoda Konrad, Szympel Kacper, Śliwa Krzysztof, Michalski Bartosz, Kowalewicz Maciej, Ciszek Jakub, Prażuch Jakub, Cieślak Antoni, Fidler Gabriela, Trzciński Franciszek, Kamiński Antoni, Sapija Wojciech, Cukrowski Bartosz, Treszczotko Piotr, Treszczotko Elena, Gościniecka Maria, Winczewska Martyna, Majewski Oliwer, Kilian Adam, Drzemicka Aleksandra, Frąc Piotr, Żołnierczyk Piotr, Raif Stanisław, Jendres Krzysztof, Burduk Michał, Libner Mikołaj, Woźniak Adam, Jakubiec Ignacy, Ciućman Anna, Księżopolski Jakub, Okrzesik Miłosz, Stambułka Emilia, Jeżewski Adam, Chudzik Mateusz, Wolf Jan, Paś Dominik, Urban Krzysztof,Franiuk Karol, Kucia Bruno, Michalski Bartosz, Pietrow Mateusz, Kaszowski Michał, Jan Ejchart, Iwo Dziewoński, Wiktor Galiński, Ignacy Kruczkiewicz, Andrzej Karpowicz, Mikołaj Rączka, Jan Bobryk, Antoni Baran, Tymon Łojewski, Zofia Gogolewska, Julia Nowak, Adam Cencora, Gabriela Sroka, Milan Obara, Gabriela Antonik, Filip Hojnor, Mateusz Janusz, Martyna Winczewska, Julia Pluta, Joanna Zagrodnik, Mateusz Janicki, Tosia Witwicka, Filip Gut, Cyprian Bisztyk, Alan Maj, Szymon Skopowski, Natalia Polańczyk, Maja Końca, Patryk Cilińdź, Jan Śliz.

Gratulujemy !!!


 « powrót

 


Szybki Kontakt

Trener: Maciej Kwiatkowski
Tel. + 48 604-13-28-27
E-mail: mk.winnerjudo@gmail.com
 
Informację o sekcjach znajdują się w dziale "nasze sekcje"


Stowarzyszenie WINNER

Przekaż 1% podatku na rzecz Wrocławskiego Stowarzyszenia Sportowego Winner

krs 0000272630


Najnowsza galeria

 
 
 


  Start  Zajęcia  |  Nasze sekcje  |  Trenerzy  Osiągnięcia  Obozy  O Judo  |  Galeria  Do pobrania  |  Winner  |  Kontakt

© MK Judo - Szkoła charakteru. 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: hajime studio