VII Winner Cup 2015  
Data dodania: 2015-12-30  
19 grudnia 2015 r. w Sali Gimnazjum nr 7 we Wrocławiu odbył się VII Winner Cup – Turniej Mikołajkowy. Jak co roku, i w tym udało nam się zorganizować już siódmą edycję tego turnieju.
Dla najmłodszych były to zawody pierwszego kroku ,dla starszych możliwość sprawdzenia się w rywalizacji wewnątrzklubowej. Wzięło w nich udział 120 zawodników i zawodniczek z naszych sekcji z: SP 36, SP 26,  SP 119, Gimnazjum nr7. Podopiecznych trenerów: Tomasza Hajdrycha, Tomasza Piotrowskiego, Pawła Koryckiego, Macieja Kwiatkowskiego.

Galeria zdjęć z zawodów

Poniżej prezentujemy wyniki:

Złote medale zdobyli:
Galiński Wiktor
Hraczek Patryk
Czabanowska Gabriela
Chudzik Maks
Konieczny Jacek
Gołembicki Jakub
Gajewski Kacper
Gracjan Zegardło
Cudzik Mateusz
Kowalewski Michał
Witwicka Tosia
Majewski Oliwier
Michalski Tomasz
Wirkijowski Michał
Stypuła Igor
Sapilak Hania
Cencora Adam
Zawadzki Jan
Michalski Bartosz
Bisztyk Cyprian
Błaszczyk Tymon
Syperek Kacper
Sapilak Krzysztof
Cukrowski Bartosz
Maj Alan
Kubicz Magda
Reczkowski Szymon
Brzostek Kacper
Matuszyk Maria
Woźniak Adam
Korycki Maksymilian
Kołacka Amelia
Urbaniak Lena
Jakubiec Ignacy
Abramowicz Antoni
Wojtasik Stefan
Grudzińska Lena
Wachowiak Jan
Śliz Hubert
Szympel Kacper

Srebrne medale zdobyli:
Dancewicz Michał
Cilińdź Patryk
Figiel Nikola
Burdyk Michał
Fąferek Julian
Nowak Jakub
Łuszczkiewicz Błażej
Bronowicki Marcin
Bolak Michał
Szpik Michał
Rawiak Mikołaj
Krala Alan
Syperek Samuel
Osmulska Matylda
Mucha Michał
Pitek Amelia
Koziewicz Oskar
Gościniecka Maria
Kowalewicz Maciej
Kwiatkowski Szymon
Ryglowski Szymon
Slęczek Oskar
Trzciński Franek
Michalec Jakub
Dąbrowski Damian
Bera Magda
Skopowski Szymon
Kruczkiewicz Ignacy
Ciućman Anna
Kowal Maciej
Kilian Adam
Sikora Aleksander
Gajek Julia
Byczkowska Karolina
Walczak Antoni
Zawadzki Szymon
Smółkowski Mikołaj
Wraszałowicz Zosia
Kubicz Marcin

Brązowe medale zdobyli:
Adamus Stanisław
Takczyk Oliwer
Kapuśniak Martyna
Ławrynowicz Hanna
Kurpa Jakub
Ostyński Maciej
Mikoda Konrad
Świda Aleksander
Frąc Piotr
Kaczmarek Krzysztof
Michalski Miłosz
Kwiatkowski Konrad
Nowak Adam
Kwietniewski Mikołaj
Piotrowski Jan
Franiuk Karol
Koziewicz Wiktor
Tworek Alan
Ambrozik Bartosz
Skinder Jan
Syperek Tymoteusz
Cieśla Stefan
Król Mateusz
Krawczyk Marek
Rutkowska Weronika
Popieralski Igor
Mroziński Franek
Dzieruk Łukasz
Tokarek Krzysztof
Szymczak Jakub
Dobrowolska Hanna
Burda Szymon
Dziewoński Iwo
Guściora Dawid
Brzeźny Dawid
Rutkowski Dominik

Gratulujemy!!!


 « powrót

 


Szybki Kontakt

Trener: Maciej Kwiatkowski
Tel. + 48 604-13-28-27
E-mail: mk.winnerjudo@gmail.com
 
Informację o sekcjach znajdują się w dziale "nasze sekcje"


Stowarzyszenie WINNER

Przekaż 1% podatku na rzecz Wrocławskiego Stowarzyszenia Sportowego Winner

krs 0000272630


Najnowsza galeria

 
 
 


  Start  Zajęcia  |  Nasze sekcje  |  Trenerzy  Osiągnięcia  Obozy  O Judo  |  Galeria  Do pobrania  |  Winner  |  Kontakt

© MK Judo - Szkoła charakteru. 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: hajime studio